Об'єднання співвласників
багатоквартирних будинків

ОСББ Новобудова

Документи ОСББ

“Затверджено “

Рішенням загальних зборів

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

“Новобудова”

Протокол загальних зборів № 1 

Від ”  17 “ грудня  2016 року.

СТАТУТ

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

«НОВА РЕДАКЦІЯ»

ЄДРПОУ 35271917

 

 

 

село Петропавлівське – 2016р.

  1. Загальні положення

1.Загальні положення, найменування та місцезнаходження об’єднання.

1.1. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “НОВОБУДОВА”   (, далі – “Об’єднання”, створено власниками квартир, житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку № 7 та №7А (далі – житловий комплекс) на вулиці Центральна  в селі Петровське, Бориспільського району, Київської області  відповідно до Закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”.*

Найменування об’єднання: Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Новобудова”.

Скорочена назва: ОСББ Новобудова

Місцезнаходження Об’єднання: Україна, 08341 вулиця Центральна №7 , село Петропавлівське, Бориспільський район, Київська область.

1.2. Об’єднання діє відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», чинного законодавства України та Статуту.

1.3. Об’єднання у своїй діяльності користується правами, визначеними   статтями 16, 17 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», та має обов’язки, передбачені статтею 18 цього Закону.

1.4. Об’єднання набуває статусу юридичної особи з моменту його державної реєстрації у порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

1.5. Об’єднання відповідає за своїми зобов’язаннями, коштами і майном Об’єднання, від свого імені виступає учасником правовідносин, набуває майнові і немайнові права та обов’язки, виступає позивачем та відповідачем у суді. Об’єднання не несе відповідальності за зобов’язаннями cпіввласників.

1.6. Співвласники не несуть відповідальності за зобов’язаннями Об’єднання.

1.7. Об’єднання має печатку із своїм найменуванням та інші необхідні реквізити, а також розрахункові та інші рахунки в банківських установах.

 

 

Читати повністю за вказаним нижче посиланням

Статут ОСББ “Новобудова”