Об'єднання співвласників
багатоквартирних будинків

ОСББ Новобудова

Про село Петропавлівське

церква Петра і Павла

церква Петра і Павла

Село Петропавлівське

Його в народі і до цього часу називають хутір Петровський, бо був він центральною садибою колгоспу ім.Петровського, що в 1963році   разом з колгоспом ім.Шевченка  був реорганізований в радгосп  ”Вишеньківський”.

В 1978 році тут  з”явилися перші  два двохповерхові житлові будинки, збудовані  радгоспом ”Вишеньківський” для працівників радгоспу.  Згодом будівництво розширилося.  Радгосп збудував гуртожиток, дитячий садок на 160місць, магазин, будинок готельного типу на 51квартиру, два двохповерхові будинки,  індивідуальні житлові  будинки  для  працівників  радгоспу.

В 1992 році хутір Петровський одержав статус с. Петровське.

В 1995-1997 роках  село розширилося  за рахунок  житлового масиву для мешканців Поліського району, відселених із зони радіоактивного забруднення в зв”язку  з аварією на ЧАЕС. В цих будинках поселилося близько 60 сімей.  В даний час  межі села розширюються за рахунок індивідуального будівництва.  В 2007 року введено в експлуатацію багатоповерховий  житловий будинок, а в 2009 році  другий.

В 2003 році   проведено реконструкцію дитячого садка  в с.Петровське . Від тоді разом із садочком  тут  діє центр дитячої та юнацької творчості,  де проводяться   дискотеки для сільської молоді, заняття гуртків художньої самодіяльності, працює бібліотечний  пункт видачі літератури.  З приходом на роботу  до будинку  творчості  с.Петровське молодих  спеціалістів  подружжя Лузанів- Олександра  Володимировича та  Тетяни Валеріївни,  жіночий  ансамбль „Берегиня”   утвердився    на районному  рівні, посівши 2-е  місце в районному  огляді  колективів  художньої  самодіяльності,  а його керівник  Тетяна Валеріївна Лузан зайняла   1-е місце  серед  солістів.

На території с. Петровське  знаходяться  адміністративне та складські приміщення агрофірми “Вишеньки”, яку  очолює  Ігор Федорович  Холодило,  приватне підприємство „Агро-Імпекс ЛТД” під керівництвом Олександра  Анатолійовича Кулаковського, фірма „Технік” по  виробництву борошна та макаронних виробів, яку очолює Володимир Тимофійович Бородавко, приватний  підприємець Кравченко Юрій Анатолійович, магазини приватних  підприємців Станкевича  О.В. та Шевченка В.П., перукарня, фельдшерсько-акушерський  пункт. Справжньою  святинею  і  окрасою  села стала  Петро-Павлівська Українська  православна  церква.

Життя  продовжується.   В свої  30 років   село молодіє. Народжуються діти, одружуються  молодята,  будуються  нові будинки, справляють новосілля  жителі  нашого села.